Kujuteldavad sõbrad

IF (2024)

Kinodes alates
17.05.2024

Kuressaare Thule Kino

See on piiritust fantaasiast kantud lugu tüdrukust nimega Bea (Cailey Fleming), kes avastab ühel heal päeval, et suudab näha kõigi inimeste kujuteldavaid sõpru.

Pärast kohtumist ülemisel korrusel elava veidravõitu naabrimehega (Ryan Reynolds) otsustab Bea kasutada oma "supervõimet" selleks, et viia unustatud Kujuteldavad Sõbrad (ehk KS-d) kokku nende suureks kasvanud lastega. Või kui see ei õnnestu, siis leida neile uued "oma inimesed".

Südamlik, värvikas ja maagiline koguperekomöödia "Kujuteldavad sõbrad" on lavastajal-stsenaristil John Krasinskil valminud algsest ideest viimase seitsme aasta jooksul. Osades Ryan Reynolds ("Deadpool", "Ettepanek"), John Krasinski ("Kontor", "Kena vaikne kohake"), Cailey Fleming ("Star Wars: Osa VII - Jõud tärkab") ja Fiona Shaw ("Harry Potter ja tarkade kivi"), häälega löövad kaasa Phoebe Waller-Bridge ("Indiana Jones ja saatuse seier"), Louis Gossett Jr. ("An Officer and a Gentleman"), Steve Carell ("Kontor"), Emily Blunt ("Kaskadöör"), Matt Damon ("Bourne'i identiteet"), Sam Rockwell ("Jänespüks Jojo") ja paljud teised.

FILM JÕUAB KINNO KA EESTI KEELES

Eestikeelne versioon valmis stuudios Film Audio. Tegelastele andsid hääle Karol Kuntsel, Elo-Mirt Oja, Tiit Sukk, Mirtel Pohla, Marika Vaarik, Anti Kobin, Jaan Rekkor, Hugo Patrik Pruuden ja paljud teised. Tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas.

Filmi pikkus

1h 44 min

Vanusepiirang

Perefilm

Tootja

Paramount Pictures

Stuudio

Paramount Pictures

Filmi pikkus: 1h 44 min

Vanusepiirang: Perefilm

Tootja: Paramount Pictures

Stuudio: Paramount Pictures

Žanr

Komöödia

Seiklus

Koguperefilm

Žanr: Komöödia, Seiklus, Koguperefilm

 

Vaata veel