Raya ja viimane lohe

Raya and the Last Dragon (2021)

Kinodes alates
11.06.2021

Oli kord maagiline fantaasiamaa nimega Kumandra, kus inimesed ja lohed elasid rahumeelselt külg külje kõrval. Kui kuri jõud ähvardas maa neelata, ohverdasid lohed end, et inimkond päästa. Nüüd, viissada aastat hiljem, on see kurjus tagasi. Kogu lootus lasub kartmatul sõdalasel Rayal, et ta leiaks üles legendaarse viimase lohe, et ühendada killustunud maa ning selle hõimud. Oma teekonnal saab Raya aga aru, et maailma päästmiseks ei piisa ainult lohest – selleks on vaja ka koostööd.

Disney animastuudio 62. täispikk film „Raya ja viimane lohe“ on fantaasiaküllane seiklus, mille lavastajateks Don Hall („Vaiana“, „6 kangelast“) ja Carlos López Estrada (ulmeseriaal „Leegion“).

Tegelased räägivad eesti keeles. Oma hääle andsid Doris Tislar, Elina Reinold, Maiken Pius, Lennart Võigemast, Stella Hatsukov, Indrek Ojari, Lauri Saatpalu, Maiken Pius, Merle Palmiste, Maarius Pärn, Monika Tuvi, Madis Milling, Maria Klenskaja ja teised.

Tähelepanu! Filmi ees linastub ka järjekordne Pixari animatsioonistuudio lühifilm "Nagu me kord olime" (Us Again).

Filmi pikkus on 1 tund ja 47 minutit, lühifilmi pikkus on 7 minutit. Kokku on seansi pikkuseks seega 1 tund ja 54 minutit.

Filmi pikkus

1h 54 min

Vanusepiirang

Perefilm

Tootja

Disney

Stuudio

Disney

Filmi pikkus: 1h 54 min

Vanusepiirang: Perefilm

Tootja: Disney

Stuudio: Disney

Žanr

Seiklus

Animatsioon

Žanr: Seiklus, Animatsioon

 

Vaata veel